واتر کفیر نوشیدنی گازدار water kefir

water kefir_kamizi_09013908419
waterkeir_1_09013908419

بسم الله الرحمن الرحیم

واتر کفیر نوشیدنی گاز دار با طعم انواع میوه جات

آخرین ویرایش: ۰۱_  ۱۱_  ۹۳

خیلی زود دیر می شود 

واتر کفیر (کفیر آب)water kefir   

برای اولین بار فروش نوشیدنی واتر کفیر به سراسر کشور

تماس جهت سفارش و نوبت دهی:  ۰۹۰۱۳۹۰۸۴۱۹

در یطری های نیم و یک لیتری

water kefirواتر کفیر یا همان کفیر آب (water kefir ) نوشیدنی بسیار دلچسب و گوارا است که از تخمیر بلورهای مخصوص موسوم به کفیر آب و کمی شکر و میوه های خشک طی ۴۸ ساعت تولید می شود.

Adding Water Kefir to your diet will help you balance and
cultivate your inner ecosystem so your body can detoxify naturally,
while increasing your energy and sense of well being!

Water kefir grains create a carbonated lacto-fermented beverage from sugar water, fruit juice, or coconut water. Incredibly easy to use, the starter culture can

Water kefir is a delicious, healthful, fermented probiotic drink easily and inexpensively made at home

Compare the probiotic benefits from milk kefir and water kefir. Take a closer look at water kefir and discover three compelling reasons why you should experiment with it.

       water kefir خواص درمانی واتر کفیر::

خواص درمانی واتر کفیر: واتر کفیر water kefir (( کفیر آب)) در اختلالات عصبی ، زخم های داخلی ، برونشیت ،  تصلب شرائین ، میوکارت ، انفاکتوس ، کبد ، صفرا ، مثانه ، مشکلات کبد ، معده و بیماریهای روده ای ، پوست ، مشکلات اگزما ،دوران نقاهت بعد از بیماری ، تنظیم فشار خون ، کنترل و کاهش وزن ، دردهای شکمی و بارداری  کمک کرده و به سلامتی ما بهبود می بخشد.. 

اضافه کردن واتر کفیر  به رزیم غذایی تان به تعادل شما کمک خواهد کرد و اکوسیستم داخلی بدن شما را بازسازی می کند.بنابراین بطور طبیعی باعث رفع مسمومیت خواهد شدد حالکه انرزی شما و حس سلامت (سلامتی) شما را افزایش می دهد.

بزودی نوشابه های واتر کفیر برای فروش عرضه می گردد. فعلا کمی صبر نمائید. با تشکر.تماس خود را از هم اکنون جهت نوبت دهی پذیرا هستیم

کفیر آب  water kefir بلورهای شفاف دارای اندازه های متوسط در حدود ۵ میلی متر است که در خانه به صورت کشت در آب و با افزودن شکر (۲ قاشق غذاخوری برای هر لیتر) و میوه های خشک به عنوان یک منبع نیتروژن دار مانند انجیر و کشمش کشت داده می شود. و پس از هر بار تخمیر ۲۴ تا ۴۸ ساعت ، بلورها را با استفاده از یک آبکش ظریف ، آبکشی کرده  و ضمن جدا سازی کریستالهای کفیر آب از نوشیدنی ، دوباره در تنگ یا همان ظرف مخصوص ریخته و شکر و آب و میوه های خشک را جهت ادامه کشت بعدی و تهیه نوشیدنی کفیر آب نیتروزنی اقدام می کنیم.

دانه های کفیر آب water kefir برای مردم دنیا یک روش ایده آل است که آرزوی لذت و فوائد یک نوشیدنی  پروبیوتیک را داشته باشد  را دارند.

 

ساعات تماس: صبح:۹ الی ۱۴ عصر از ۵ الی ۱۱ شب
۰۹۰۱۳۹۰۸۴۱۹ کمیزی

 

واترکفیر_کمیزی_03
نوشیدنی واتر کفیر_09013908419

 دانه های کریستال کفیر آب water kefir متفاوت با دانه های قارچ کفیر که در محیط شیر پرورش و عمل تخمیر را انجام می دهند، می باشد. دانه های قارچ کفیر  سفید و شبیه به گل کلم پیچ و برخی به صورت یک لایه پرده ای بادکنکی شکل و برخی هم به شکل دانه برنجی و حالت زنجیره ای می باشد. و در نهایت لاستیکی  فرم و حالت ارتجاعی دارد. ولی دانه های کفیر آبwater kefir سفید رنگ و به آسانی شکسته می شوند آنها شبیه کریستال نامنظم می باشد.

 نوشیدنی نیتروژنی تهیه شده که با کریستالهای کفیر آب water kefir، با تخمیر آب و کمی شکر و میوه های خشک تولید می شود ، سهم بسیار زیادی از فوائد متعدد از قارچ کفیر شیر بدون استفاده از محصولات لبنی را دارا می باشد.

کفیر آب water kefir به تنهایی می تواند در تنظیم ارگانیسم سلامتی ما کمک می کند.

مصرف کفیر آب water kefir باید مداوم باشد تا به سلامتی ما کمک نماید .

اگر شما انتظار سریع برا ی نتیجه گرفتن از واتر کفیر را داشته باشید را باید فراموش کنید. البته بستگی به سن ، وزن و مقدار مصرف و نوع مزاج نیز بستگی دارد.

کفیر آب (واتر کفیر water kefir ) در اختلالات عصبی ، زخم های داخلی ، برونشیت ،  تصلب شرائین ، میوکارت ، انفاکتوس ، کبد ، صفرا ، مثانه ، مشکلات کبد ، معده و بیماریهای روده ای ، پوست ، مشکلات اگزما ،دوران نقاهت بعد از بیماری ، تنظیم فشار خون ، کنترل و کاهش وزن ، دردهای شکمی و بارداری  کمک کرده و به سلامتی ما بهبود می بخشد..  

بلور های کریستال کفیر آب
واتر کفیر_کمیزی_01

 

 

 

 

 

Water kefir is a source of beneficial bacteria. This quick tutorial teaches you how to brew water kefir and other probiotic
beverages.

 

 

 

 

ساعات تماس: صبح:۹ الی ۱۴ عصر از ۵ الی ۱۱ شب
۰۹۰۱۳۹۰۸۴۱۹ کمیزی

دیدگاه خود را بنویسید


Parse error: syntax error, unexpected $end in /home4/shopping/public_html/kombuchaa/wp-content/themes/zalive/footer.php on line 48