قارچ کومبوجا قارچ کامبوجا شربت کومبوجا شربت کامبوجا خواص کامبوجا

قارچ کریستال واتر کفیر همان کفیر آب water kefir ارسال به همه جا مخصوص گوارش و هضم غذا و لاغری و …

قارچ واتر کفیر کریستال

 هر گرم قارچ واترکفیر water kefir ( کفیرآب ) ۲,۰۰۰ تومان

هر گرم قارچ واترکفیرwaterkefir ( کفیرآب ) ۲,۰۰۰ تومان

هر گرم قارچ واترکفیر water kefir ( کفیرآب ) ۲,۰۰۰ تومان

هر گرم قارچ واترکفیر water kefir ( کفیرآب ) ۲,۰۰۰ تومان

قارچ جادویی قارچ قهرمان شربت جادویی ارگانیک و پروبیوتیک کامبوجا اکسیر جوانی

از خواص بینظیر کامبوجا شربت کامبوجا همان نوشیدنی کومبوجا  قارچ چای کومبوجا لذت ببرید نوشیدنی قارچ کامبوجا و شربت کومبوجا  کبد چرب  و میزان قند خون و دیابت و تصلب شرائین و فشارخون را درمان میکند.شربت کومبوجا از ناراحتیهای قلبی می کاهد. شربت کامبوجا باعث چربی سوزی ناحیه پهلو و شکم شده و مناسب برای کاهش وزن و لاغری مناسب هست.

  نوشیدنی شربت کامبوجا بدلیل وجود چندین نوع اسید برای کسانی که در مناطق و کارخانه هایی که با سموم شیمیایی سر و کار دارند مناسب بوده و اقدام به دفع سموم از بدن کرده و ریه ها را پاکسازی کرده و کلیه و مثانه را ریکاوری مینماید.

  شربت قارچ کومبوجا هنگام تخمیر گروه ویتامین های ب B  را میسازد و فرد مصرف کننده کامبوجا احساس انرژی میکند و خستگی را برطرف کرده و برای بیخوابی و افسردگی مناسب  هست.

  قارچ کامبوجا و شربت کامبوجا برای درمان هموروئید و درمان  آرتریت  و درمان مفاصل و پادرد  و تقویت پا  بسیار مناسب بوده و برای رفع کسالت صبحگاهی و مورمور کردن انگشتان و نرمی عضلات ناحیه شانه و گردن و کمر مناسب میباشد.

ارتباط با پی وی PV تلگرام:          @kami8419      ka21965@ 

دیدگاه خود را بنویسید


Parse error: syntax error, unexpected $end in /home4/shopping/public_html/kombuchaa/wp-content/themes/zalive/footer.php on line 48