قارچ کفیر ماست کفیر دوغ کفیر اکثیر جوانی Mushroom

قارچ کفیر

بسم الله الرحمن الرحیم

تاریخ آخرین ویرایش ۱۳۹۵/۰۹/۰۶

فروش قارچ کفیر    Mushrom Kefir 

ماست و دوغ پروبیوتیک فقط با قارچ کفیر


ساعت تماس صبح ها: از ۹ الی ۲ بعد از ظهر
ساعت تماس عصرها: از ۵ الی  ۱۱شب
مدیر مسئول : کمیزی
ارسال به تمام نقاط کشور از طریق: اتوبوس به ترمینال و پست پیشتاز و چاپار تیپاکس به آدرس منزل یا محل کار یا از طریق باربری در مقدار زیاد مخصوص عطاری ها (بعد از ارسال بلافاصله شماره بارنامه و محل انبار توشه به شما اعلام می کردد).مدت زمان تحویل: با اتوبوس و تیپاکس برای مراکز استانها ۲۴ ساعت و پیشتاز ۴۸ ساعت و باربری ۷۲ ساعت به دست شما مصرف کننده می رسد.
ارسال برای شهرستانهای :بهشهر،نکا، ساری، قائم شهر ،بابل،آمل از طریق دفتر سواری شرکت تیرنگ،احسان گشت و دفتر شرق گرگان  حداکثر ۴ ساعت.
ارسال به کلیه شهرستانهای تابعه استان گلستان،مازندران،گیلان کمتر از ۱۲ ساعت.ارسال به کلیه استانهای کشور و شهرستانهای تابعه استان محل سکونت از طریق اتوبوس و پیشتاز در اسرع وقت انجام می گردد.(حتی دور ترین نقطه مرزی کشور).
ارسال به آدرس محل سکونت یا اداره توسط پیشتاز یا تیپاکس :آدرس دقیق و پلاک و کد پستی ۱۰ رقمی و تلفن ثابت جهت بسته بندی روی محموله مورد نیاز ما می باشد.

قابل توجه: خریداران محترم قارچ کومبوجا و شربت کامبوجا و قارچ کفیر بنده در هیچ سایت شماره حساب یا کارت جهت واریز  مبلغ قید نکرده فقط با دو خط زیر تماس حاصل فرمائید تا مستقیم شماره کارت یا حساب خدمتتان اعلام گردد :
۰۱۷۳۲۱۲۶۵۸۷ و ۰۹۱۱۴۱۰۱۷۸۵  و  ۰۹۱۱۳۷۵۱۷۸۵
و ۰۹۰۱۳۹۰۸۴۱۹

فروش استثنائی بهترین قارچ کفیر مولد و زنده و قابل رشد و تکثیر در هر ماه دو برابر موجودی قبل.با طعمی بسیار دلچسب و نشاط آور.

 Kamizi_www.kefirgorgan.blogfa.com Kefir_kamizi-H_یک تکه بزرگ قارچ کفیر Kefir_KAMIZI-H-01 Keflr_kashk-kamizi_01 جار کفیر_jar Kefir_kamizi-09113751785 فروش قارچ کفیر_09114101785 قارچ دانه برنج_ ح.کمیزی09113751785     

 

مژده !!!               مژده !!! 

تخفیف استثنائی قارچ: کفیر و کامبوجا برای

دانشجویان محترم جهت تحقیق پروژه دانشگاهی

و ۳۰ درصد برای کسانی که قارچ کفیر کیلویی برای تولید فراورده های لبنی (دوغ کفیر) تولید نمایند

ضمنا آماده پاسخ گوئی به سوالات مرتبط شما با قارچ کفیر KEFIR و کمبوجا KOMBOJA در طی ساعات ذکر شده هستیم حتی اگر از ما تهیه نکرده باشید توجه فقط تلفنی.

تماس:۰۹۰۱۳۹۰۸۴۱۹

تماس:۰۹۱۱۴۱۰۱۷۸۵

تماس:۰۹۱۱۳۷۵۱۷۸۵

تماس ثابت:۰۱۷۳۲۱۲۶۵۸۷  

حسین کمیزی

بعد از توافق، شماره کارت یا حساب خدمتتون اعلام میگردد.

قابل توجه: خریداران محترم قارچ کومبوجا و شربت کامبوجا و قارچ کفیر بنده در هیچ سایت شماره حساب یا کارت جهت واریز  مبلغ قید نکرده فقط با دو خط زیر تماس حاصل فرمائید تا مستقیم شماره کارت یا حساب خدمتتان اعلام گردد :
۰۱۷۳۲۱۲۶۵۸۷ و ۰۹۱۱۴۱۰۱۷۸۵  و  ۰۹۱۱۳۷۵۱۷۸۵ و ۸۴۱۹_۳۹۰_۰۹۰۱
حسین . کمیزی
 

    فقط دوغ کفیر ذائقه ایرانی نوشابه ایرانی فقط دوغ کفیر  نوشیدنی فقط نوشیدنی دوغ کفیر دوغ کفیر  و بس .شادابی و نشاط و لذت را با دوغ کفیر آن هم با قارچ زنده کفیر با دستان تهیه و خود تجربه کنید.

 راز سلامتی و اکسیر جوانی و افزایش طول عمر=مصرف مداوم دوغ کفیر + ماست کفیر یک تا یک و نیم لیتر در روز.

کفیر یعنی چه؟کفیر از کلمه ترکی”کِف” (Kef) به معنای احساس خوب گرفته شده است.دلیل این نامگذاری احساس خوبی است که بعد از مصرف این ماده به فرد دست میدهد.

آیا می دانید ماست و دوغ حاصل از قارچ کفیر ۳۶ بار پروبیوک تر از ماست و دوغ معمولی است؟

تاریخچه کفیر:منشا کفیر به بیش از ۲۰۰۰سال پیش بر میگردد.برای اوّلین بار چوپانان ساکن کوه های قفقاز در اتحاد جماهیر شوروی سابق ، این نوشیدنی با ارزش را کشف کردند.قفقازی‌ها با اثرات دارویی این قارچ سالهاست که آشنا هستند.آنان از کفیر به جای آب خوردن و همینطور برای غذا از این ماده استفاده می‌کنند.میانگین سن در قفقاز بین ۱۰۰تا۱۵۰ سال است. اعتقاد مردم قفقاز بر این استوار است که قارچ کفیر، موهبت و نعمتی بزرگ از طرف خداوند است.

قارچ کفیر چیست؟‌از نظر شکل ظاهری، تکه های قارچ کفیر ، شبیه به گل کلم و به رنگ سفید بوده و شیر را تخمیر و به ماست تبدیل می‌کند و خواص طبی بسیاری دارد . دانه‌های كفیر شامل باكتری‌ها و مخمرهای خاصی هستند كه در واقع مسوول ایجاد طعم ترش و گازدار كفیر هستند . قارچ کفیر حاوی)(( باسیل سان کاسیلوس))  می‌باشد که باعث تغییرات و دگرگونی درون قارچ می شود و نهایتاً طی ترشح (( اسید کورن داکفل)) از قارچ ، تخمیر شیر صورت می‌گیرد.

ماست و دوغ حاصل از قارچ کفیر ۳۶ بار پروبیوتیک تر از ماست معمولی می باشد.

سایر خواص مهم درمانی کفیر:افزایش طول عمر ،برطرف کننده بیماری های گوارشی و روده ای و مثانه ای و رفع خستگی ، جلوگیری از بیماری پوكی استخوان، درمان آلرژی ها ،درمان كودكان مبتلا به بیش فعالی یا هایپر اكتیویتی ، سرشار از ویتامین های گروه ب (مانند نیاسین ، پیردوكسین و اسید فولیك) ، غنی از (كلسیم ، فیبر و پروتیئن ) ،ممانعت كننده از اثر پرتودهی رادیولوژیك ، باكتری‌ها و مخمرهای فعال در كفیر نسبت به ماست ارزش تغذیه‌ای بالاتری را فراهم می‌كند كه به عنوان تغذیه تكمیلی برای زنان باردار و شیرده توصیه می‌شود. از آنجایی كه اندازه دلمه كفیر از ماست كوچك‌تر بوده لذا هضم راحت‌تری دارد. همچنین مخمرهای موجود در آن قادر به ساخت اسید فولیك بوده كه كوآنزیم یك سری واكنش های حیاتی جهت رشد سلول ها است . كمبود اسید فولیك در خانم ها بویژه خانم های باردار شایع است.مهمترین خواص درمانی آن در مراكز تحقیقاتی معتبر دنیا به ثبت رسیده است .

 ماده قارچ كفير دائمي بوده و همواره با شما زندگي مي‌كند فقط يكبار مي‌خريد و تا پايان عمر استفاده مي‌نمائيد. و با اهداء یا فروش به نسل‌هاي آينده منتقل مي‌نمائيد زيرا با رشد و تكثير روزانه خود، قارچ در طول يك ماه دو برابر خواهد شد.

قابل توجه: خریداران محترم قارچ کومبوجا و شربت کامبوجا و قارچ کفیر بنده در هیچ سایت شماره حساب یا کارت جهت واریز  مبلغ قید نکرده فقط با دو خط زیر تماس حاصل فرمائید تا مستقیم شماره کارت یا حساب خدمتتان اعلام گردد :

۰۱۷۳۲۱۲۶۵۸۷ و ۰۹۱۱۴۱۰۱۷۸۵  و  ۰۹۱۱۳۷۵۱۷۸۵ و ۸۴۱۹_۳۹۰_۰۹۰۱
کمیزی
با تشکر از اعتماد شما سروران گرامی

  قارچ کفیر چیست؟‌از نظر شکل ظاهری، تکه های قارچ کفیر ، شبیه به گل کلم و به رنگ سفید بوده و شیر را تخمیر و به ماست تبدیل می‌کند و خواص طبی بسیاری دارد . دانه‌های كفیر شامل باكتری‌ها و مخمرهای خاصی هستند كه در واقع مسوول ایجاد طعم ترش و گازدار كفیر هستند . قارچ کفیر حاوی)(( باسیل سان کاسیلوس))  می‌باشد که باعث تغییرات و دگرگونی درون قارچ می شود و نهایتاً طی ترشح((اسید کورن داکفل)) از قارچ ، تخمیر شیر صورت می‌گیرد. 

دوغ کفیر چیست ؟ دوغ كفیر یك نوشیدنی ترش و گازدار و یك فرآورده حاصل از تخمیر شیر است.  به عبارت بهتر دوغ کفیر نوعی نوشیدنی پُرکالری و غنی از باکتری‌ های پروبیوتیک(۳۶ بار بیشتر نسبت به ماست و دوغ معمولی)،اسید لاکتیک، الکل، کلسیم، پروتئین، ویتامین ‌ها به ویژه گروه ویتامینهای B و ریزمغذی ‌ها است. در روسیه علاوه بر ماست ، کفیر به صورت پنیر هم تهیه شده و به صورت غذا از آنها استفاده می شود. مصرف نوشیدنی‌های تخمیری با وجود انواع ویتامین ها و مواد مغذی می تواند جانشین مناسبی برای نوشیدنی‌های مصنوعی و گازدار که با انواع رنگ های مصنوعی، شکر و مواد شیمیایی تولید می شوند، باشد، چون علاوه بر اینکه خطرات(یکی از عوارض شایع مصرف نوشابه های گازدار ابتلا به پوکی استخوان است) آنها را ندارد، منافع زیادی برای سلامتی دارد. محصولات کفیر برای همه افراد در هر سن و هر جنسی قابل استفاده میباشد. نوشیدنی کفیر را میتوان به جای شیر روی غلات ریخته و یا اینکه آن را با میوه مخلوط نموده  و یا به عنوان سُس سالاد استفاده کرد.

   در ایران نیز در سالیان اخیر تعدادی از کارخانه جات شیر و لبنیات از جمله شیر پگاه و کاله و…اقدام به تولید دوغ کفیر نموده اند اما نه از قارچ کفیر زنده بلکه از پودر خشک شده کفیر . اما قیمت این تولیدات در مقایسه با دوغ عادی بسیار بیشتر است و روز بروز بر قيمت محصولات خود مي‌افزايند،علاوه بر آن طعم و مزه و غلظت دوغ کفیر کارخانه‌ای پایین تر از دوغ کفیر خانگی است و کارخانه برای ماندگاری زیاد مجبور به گرما دیده کردن و اضافه نمودن نمک زیاد به دوغ است. که  استفاده آنرا برای بیماران فشار خونی بالا و همچنین قلبی و عروقی و سایر بیماران با رژیم کم نمک تا حد زیادی غیر ممکن ساخته است. شما می توانید با یک مرتبه خرید دانه های قارچ کفیر، برای همیشه علاوه بر این که دوغ و ماست مورد نیاز خود را به صورت روزانه و با قیمت بسیار پایین و بدون مواد افزودنی در منزل  به راحتی تهیه کنید،از طعم گوارا و دلچسب و خواص درمانی آن بهره برده ، همچنین می توانید خود نیز این قارچ را پرورش و افزایش داده و به دوستان و آشنایان خود هدیه داده یا بفروش برسانید.

توجه: خریداران محترم قارچ کومبوجا و قارچ کفیر بنده در هیچ سایت شماره حساب یا کارت جهت واریز  مبلغ قید نکرده فقط با دو خط زیر تماس حاصل فرمائید تا مستقیم شماره کارت یا حساب خدمتتان اعلام گردد :۰۱۷۳۲۱۲۶۵۸۷ و ۰۹۱۱۴۱۰۱۷۸۵  و  ۰۹۱۱۳۷۵۱۷۸۵ و ۸۴۱۹_۳۹۰_۰۹۰۱

طرز تهیه محصولات کفیر از جمله  دوغ کفیر و ماست کفیر در منزل :

مراحل عمل آوری قارچ کفیر:

۱

جوشاندن شیر تازه پاستوریزه(زيرا شير قبل از تبديل شدن به ماست كفير ،شيرترش مي‌شود).      

۲

سرد کردن شیر تا دمای ۱۸ الی ۲۰ درجه سانتیگراد

۳

جمع آوری سرشیرزيرا سرشير و چربي مانع از تخمير مي‌شود

۴

صاف کردن شیر از صافی پلاستیکی در صورت لزوم و مشاهده زرات سرشير

۵

قراردادن دانه های قارچ کفیر با یک قاشق چینی یا ملامین یا چوبی در ظرف دهان گشاد شیشه ای یا پلاستیکی

۶

ریختن شیر سرد شده  درون ظرف

۷

بستن درب ظرف

۸

قراردادن ظرف در اطاق یا کمد و پوشاندن با یک پارچه سیاه  در دمای ۱۸ الی ۲۰ درجه سانتیگراد به مدت ۱۲یا ۱۸ یا ۲۴ یا ۳۰ (یا حداکثر ۴۸ ساعت جهت ترش شدن ماست و تهيه دوغ)

مرحله استفاده :

۱

ظرف محتوی ماست قارچ کقیر را بآرامی تکان داده تا مواد یکنواخت شده

۲

یک ظرف و یک صافی پلاستیکی آماده کرده ظرف صافی را درون ظرف قرار داده

۳

ظرف حاوی ماست کفیر را آهسته درون صافی تخلیه نمائید

۴

با چرخش و حركت دورانی صافی ، ماست کفیر را از قارچ جدا نمائید(ماستها از سوراخهاي صافي به درون ظرف زيرين تخليه مي شوند)

۵

ماست کفیر آماده شده را در ظرف درب دار ریخته و در یخچال نگهداری نمائید

۶

ظرف را ابتداء كمي شستشو دهيد سپس با یک قاشق چینی یا ملامین یا چوبی قارچهای کفیر درون صافی را مجددا به ظرف دهان گشاد ریخته و مراحل عمل آوری بند ۱ الی ۸ را برای استفاده مجدد تکرار نمائید

قابل توجه: خریداران محترم قارچ کومبوجا و شربت کامبوجا و قارچ کفیر بنده در هیچ سایت شماره حساب یا کارت جهت واریز  مبلغ قید نکرده فقط با دو خط زیر تماس حاصل فرمائید تا مستقیم شماره کارت یا حساب خدمتتان اعلام گردد :

۰۱۷۳۲۱۲۶۵۸۷ و ۰۹۱۱۴۱۰۱۷۸۵  و  ۰۹۱۱۳۷۵۱۷۸۵ و ۸۴۱۹_۳۹۰_۰۹۰۱
با تشکر از اعتماد شما سروران گرامی

بهترین مدّت زمان تخمیر قارچ کفیر در معالجه بیمارها:(خارج کردن کفیر از ماست)

۱-       مشکلات تنفسی (آسم) : ۱۲ الی ۱۸ ساعت.

۲-      کم خونی,فشار خون کم و زیاد: ۱۲ الي ۲۴ ساعت.

۳-      صفرا : ۱۲ الی ۱۸ ساعت.

۴-      ناراحتیهای قلبی و مغزی (شوک ها): ۱۲ الی ۱۸ ساعت.

۵-      ناراحتیهای روده ای و مثانه ای: ۱۲ ساعت.

۶-      ناراحتیهای پوستی: ۱۲ ساعت.

۷-      اسهال: ۳۶ الی ۴۸ ساعت.

۸-      فرمهای داخلی معده: ۱۲ الی ۱۸ ساعت.

۹-      بیماریهای کلیوی: ۱۸ ساعت.

۱۰-     یبوست : ۱۲  الی ۱۸ ساعت.

۱۱-     تنظیم و روان شدن مزاج: ۱۲ ساعت.

۱۲-    ناراحتیهای عصبی سردرد پریشانی بی خوابی و کم اشتهائی: ۱۲ الی ۱۸ ساعت.

۱۳-    یرقان : ۱۲ الی ۱۸ ساعت.

۱۴-    در حالت سلامت کامل : ۱۲ ساعت.

***********************************************************************

فهرست مقدار مصرف نوشيدني کفیر که در مداوای بیماریها موثر است :

دردهای عصبی : روزانه یک لیتر کفیر مصرف شود تا برطرف شدن درد. برای دردهای شدید تمام ایاّم .بیخوابی و اشتها و حالت افسردگی را بر طرف مي نمايد.

ورمهای داخلی: روزی یک لیتر کفیر تا موقعی که ناراحتی بر طرف شود. ثابت شده است که با مراعات این رژیم  ورم ها و زخم ها ی داخلی معده در طول دو هفته معالجه شده است.

ریه : روزانه یک لیتر کفیر مصرف شود.

آسم: روزانه یک لیتر کفیر مصرف شود.

کم خونی: روزانه یک لیتر کفیر مصرف شود. در بزرگسالان بعد از سه ماه خون حالت نرمال پیدا می‌کند.

بیماریهای پوستی : مصرف روزانه نیم لیتر کفیر به علاوه شب موقع خواب در محل اگزما کفیر مالیده و بگذارید خشک شود و صبح آن را شسته و تمیز کنید. بعد از چهارده روز اگزمای شدید نیز از بین می‌رود.

مثانه : روزانه یک لیتر کفیرتا بهبودی کامل مصرف شود.

فشار خون: روزانه نیم لیتر کفیر فشار خون را تنظیم می کند.

فشار خون بالا: روزانه یک لیتر کفیربعد از دو ماه فشار خون به حال نرمال برمی‌گردد.

صفرا: روزانه یک لیتر کفیر مصرف شود.

کلیه : روزانه یک لیتر کفیر مصرف شود.

عفونتها: روزانه یک لیتر کفیر مصرف شود.

یرقان : روزانه یک لیتر کفیر مصرف شود. بهترین موقع کفیر قبل از خواب می‌باشد سه الی چهار هفته این رژیم را تکرارو مراعات نمائید.

یبوست: روزانه یک لیتر کفیر مصرف شود.(۱۲ الی ۱۸ ساعتی) توجه بعد از اینکه یبوست برطرف شد از کفیری که ۲۴ ساعت تخمیر شده باشد استفاده نمائید.

توجه : بهترین دما برای نگهداری و تولید کفیر ۱۸ الی ۲۰ درجه سانتیگراد می باشد در حرارت کمتر از آن رشد کفیر کند و متوقف میگردد.

***********************************************************************

قابل توجه: خریداران محترم قارچ کومبوجا و شربت کامبوجا و قارچ کفیر بنده در هیچ سایت شماره حساب یا کارت جهت واریز  مبلغ قید نکرده فقط با دو خط زیر تماس حاصل فرمائید تا مستقیم شماره کارت یا حساب خدمتتان اعلام گردد :

۰۱۷۳۲۱۲۶۵۸۷ و ۰۹۱۱۴۱۰۱۷۸۵  و  ۰۹۱۱۳۷۵۱۷۸۵ و ۸۴۱۹_۳۹۰_۰۹۰۱
کمیزی
با تشکر از اعتماد شما سروران گرامی

* قارچ و شربت گیاهی كامبوجا اكسير جواني لاغری،پائین آورنده فشار خون،کبد چرب، ام اس، کلسترول،دیابت، نقرس و برطرف کننده ده ها بیماری دیگر ارسال بهترین و مرغوبترین لایه های قارچ کامبوجا Kombucha(یک لایه به ابعاد ۱۰ * ۱۲سانتیمتر و قطرهای یک تا یک و نیم سانتیمتر)برای تهیه ۴ لیر شربت نوشیدنی کامبوجا.همراه با ارائه دستورالعمل تهیه و مصرف روزانه.

Kombocha_09113751785_کمیزی Komboja_kamizi_h_09113751785 wE002-0001
لطفا برای برای ورود به سایت کومبوچا و خواص درمانی آن کلیک کنید: 

 http://www.komboja93.blogfa.com

*****************************

قابل توجه: خریداران محترم قارچ کومبوجا و شربت کامبوجا و قارچ کفیر بنده در هیچ سایت شماره حساب یا کارت جهت واریز  مبلغ قید نکرده فقط با دو خط زیر تماس حاصل فرمائید تا مستقیم شماره کارت یا حساب خدمتتان اعلام گردد :
۰۱۷۳۲۱۲۶۵۸۷ و ۰۹۱۱۴۱۰۱۷۸۵  و  ۰۹۱۱۳۷۵۱۷۸۵ و ۸۴۱۹_۳۹۰_۰۹۰۱
کمیزی
با تشکر از اعتماد شما سروران گرامی

توجه!!!:بعد از عمل آمدن شربت کمبوجا،هر ظرف خودش تولید یک لایه قارچ جدید می نماید و برای مرحله دوم میتوانید تا ۲۰ لیتر شربت تهیه نمائید این روند بصورت تصاعدی میباشد.لایه های قارچ کومبوجا را همواره در یک ظزفقرار داده و کمی از همان شربت تولید شده خودتان را روی آن بریزید و در یخچال قرار دهید و زمان استفاده مجدد از قارچ ها یک ساعت قبل از یخچال خارج نموده تا با دمای محیط یکی شود. از شربت موجود آن برای استارتر به خاطر ترش بودن و قوی تر بودن آن استفاده نمائید.

 مقدار۳۰ گرم قارچ کفیر  برای تهیه و تبدیل یک لیتر شیر به ماست و دوغ کفیر Kefir همراه با ارائه یک جار (ظرف سوراخدار) جهت نگهداری قارچ ها در ایام مسافرت یا عدم تولید ماست و دوغ یا جهت تولید ماست شیرین بدون اتلاف وقت در صاف کردن همراه با دستورالعمل تهیه و بهره برداری.www.kefirgorgan.blogfa.com

قابل توجه: خریداران محترم قارچ کومبوجا و شربت کامبوجا و قارچ کفیر بنده در هیچ سایت شماره حساب یا کارت جهت واریز  مبلغ قید نکرده فقط با دو خط زیر تماس حاصل فرمائید تا مستقیم شماره کارت یا حساب خدمتتان اعلام گردد :
۰۱۷۳۲۱۲۶۵۸۷ و ۰۹۱۱۴۱۰۱۷۸۵  و  ۰۹۱۱۳۷۵۱۷۸۵ و ۸۴۱۹_۳۹۰_۰۹۰۱
کمیزی
با تشکر از اعتماد شما سروران گرامی

از اینکه وبلاگ ما را انتخاب کرده اید سپاسگزاریم

ما به سلامت شما می اندیشیم

شربت نوشیدنی با(قارچ کمبوجا قارچ کومبوجا قارچ کامبوجا) اکسیر جوانی و شادابی ضد یبوست و امراض کبد چرب دیابت فشار خون ام اس M S نقرس کاهش لاغری ضذ کلسترول و جوش صورت و افسردگی ۰۱۷۳۲۱۲۶۵۸۷ و ۰۹۱۱۴۱۰۱۷۸۵  و  ۰۹۱۱۳۷۵۱۷۸۵ و ۸۴۱۹_۳۹۰_۰۹۰۱

فروش لایه قارچ کامبوجا Mushroom kombucha  و شربت کامبوجا به تمام نقاط کشور

فروش  قارچ کفیر  Mushroom Kefir درجه یک با قدرت تکثیر بالا به تمام نقاط کشور

    لطفا به این سایت هم سر بزنید: http://www.daroo-91.blogfa.com 

پايان

تماس :۰۱۷۳۲۱۲۶۵۸۷ و ۰۹۱۱۴۱۰۱۷۸۵  و  ۰۹۱۱۳۷۵۱۷۸۵ و ۸۴۱۹_۳۹۰_۰۹۰۱

بعد از توافق، شماره کارت یا حساب خدمتتون اعلام میگردد.

حسین كميزي

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را مرقوم فرمائید.

فروش قارچ کامبوجا و قارچ کفیر

دیدگاه خود را بنویسید


Parse error: syntax error, unexpected $end in /home4/shopping/public_html/kombuchaa/wp-content/themes/zalive/footer.php on line 48